-
- Aanbod
- Ford
- E-Transit Custom
- Ford E-Transit Custom
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 6.589 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 16 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-45-NJP |
| Datum eerste toelating | 2024-09-20 |
| Datum deel 1a | 2024-09-20 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.054 kg |
| Gewicht | 2.171 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.225 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Actieradius | 324 km |
| Actieradius elektrisch | 324 km |
340 L2H1 136PK Trend 65 kWh Elektrisch
L1H1 218Pk Aut. | Elektrisch | Limited 320 | Pro Power Onboard | Achteruitrijcamera | Trekhaak | 17''
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!