| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 359 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 15-BVN-2 |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-07-20 |
| Datum deel 1a | 2023-07-20 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 135 kW / 184 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.756 kg |
| Gewicht | 2.494 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Lengte | 553 cm |
| Breedte | 206 cm |
| Hoogte | 255 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 4.250 kg |
| Koppel | 430 Nm |
| Actieradius | 299 km |
| Actieradius elektrisch | 299 km |
| Model van | 2022-02-00 |
| Model tot | 2024-12-00 |
184pk Elektrisch 68kWh 317km WLTP L2H3 Hoog Dak Navi Airco Cruise Parkeersensoren v+a SYNC4-Display CarPlay L2 Airco Cruise control
350 L2H2 Trend 68 kWh
350 L3H2 Trend 68 kWh
350 L2H2 Trend 68 kWh
Cust. 320 L1H1 Trend 65 kWh 136pk
L3H2 Trend 68 kWh ELEKTRISCH NAVIGATIESYSTEEM
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!