| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 154.711 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 217 – € 227 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 36 |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2018-11-16 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.9 |
| Verbruik stad | 6.6 |
| Verbruik snelweg | 5.4 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 1.019 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.916 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.935 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 152 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2016-00-00 |
| Model tot | 2019-00-00 |
125PK EXPORT Engine not good Koelwagen Carrier Airco Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Airco
1.6 MJ 125 pk L2 DC Dubbel Cabine EXPORT ONLY Airco/ Android/ Camera/ Imperiaal
145pk L1H1 Navi Camera Airco Cruise LM Velgen Airco Cruise control
1.6 MJ L2H1 122PK Trekhaak/PDC/Navigatie
1.6 MJ L2H1 Basis
1.6 MJ L2H1 DC 6 personen euro 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!