| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
208.345
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | VVL-91-P |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L4 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-05-09 |
| Datum deel 1a | 2023-05-09 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 118 kW / 160 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.184 cc |
| Laadvermogen | 959 kg |
| Gewicht | 2.541 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 344 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 161 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2021-06-00 |
| Model tot | 2022-04-00 |
2.2
2.2
2.3 MultiJet | Bakwagen met Laadklep | 131 PK | Cruise | Airco
**2.3 | Laadklep | 141PK | Revisiemotor | Camera | Navi | Cruise | Airco | Euro 6**
**2.3 MultiJet Bakwagen met laadklep | Euro 6 | 131 PK | Climate | Camera | Cruise | LED**
2.3 MultiJet Bakwagen met laadklep | 141 PK | Euro 6 | Cruise | Camera | Airco | Navigatie
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!