| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 65.386 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 62 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-03-29 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.287 cc |
| Laadvermogen | 905 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.135 kg |
| Wielbasis | 345 cm |
| Lengte | 555 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.040 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35 3.0 CNG L2H1*MARGE*CLIMA*NAVI*HAAK*2XSCHUIF*
35 3.0 L2H2**CNG**CAMERA*CRUISE*NAVI*HAAK**TEL*ECC
/Peugeot Boxer HDi 140 Pk L2/H2 Airco Cruise Control Navigatie
/Peugeot Boxer HDI 140Pk L4H2 Airco Navi PDC Cruise control Achteruitrijcamera
30 2.3 MJ
35 2.2 MultiJet L2H2
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!