| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 68.555 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2020-01-17 |
| Datum deel 1a | 2025-10-02 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Wielbasis | 257 cm |
| Lengte | 426 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 158 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.450 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.1 seconden |
Cross 1.4 Turbo MultiAir CrossPlus Clima Stoel/Stuurverwarming Trekhaak Inruil Mogelijk!
1.6 PopStar NAVI SPORTVELGEN AIRCO PDC TREKHAAK KEYLESS
1.4 Turbo MultiAir Lounge NAVI CRUISE LM ECC 80000 KM.
Cross 1.4 Turbo MultiAir Cross
120PK GSE Lounge Camera/Stoelverwarming/Navigatie/Climate-control
1.0 GSE SPORT
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!