| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 7.550 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Wegenbelasting | € 70 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-70-NGD |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H3 |
| Datum eerste toelating | 2025-09-23 |
| Datum deel 1a | 2025-09-23 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 170 kW / 231 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.210 kg |
| Gewicht | 2.290 kg |
| Wielbasis | 360 cm |
| Lengte | 549 cm |
| Breedte | 198 cm |
| Hoogte | 250 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Koppel | 135 Nm |
| Actieradius | 319 km |
| Actieradius elektrisch | 319 km |
| Model van | 2025-01-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
L1H1 83 kWh / 232 PK Lanceringseditie Trekhaak Achterdeuren 270 graden
L1H1 83 kWh / 232 PK Lanceringseditie Trekhaak Achterdeuren 270 graden
L2H2 83 kWh / 232 PK Lanceringseditie Trekhaak Achterdeuren 270 graden
L2H2 83 kWh / 232 PK Lanceringseditie Trekhaak Achterdeuren 270 graden
L2H3 83 kWh / 232 PK Lanceringseditie Trekhaak Achterdeuren 270 graden
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!