-
- Aanbod
- Dodge
- Ram Pick-Up
- Dodge Ram Pick-Up
| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand | 230.905 km |
| Brandstof | LPG gas |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 70 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VRZ-58-P |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Datum eerste toelating | 2014-01-01 |
| Datum deel 1a | 2022-09-14 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 14.58 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 288 kW / 392 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 5.654 cc |
| Laadvermogen | 797 kg |
| Gewicht | 2.288 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.085 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 347 gram per kilometer |
| Model van | 2026-00-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
Limited | Desert Storm Edition 1ste eigenaar | Dealer onderhouden | Prins LPG | Bullbar
3.0 TT SST I6 HURRICANE REBEL BPM-VRIJ
Laramie full spec. luchtvering, pano, pass.scherm
3.0 TT SST H.O. LIMITED Night MY2025 BPM-VRIJ
3.0 TT SST H.O. LIMITED Night MY2025 BPM-VRIJ
3.0 TT SST H.O. LIMITED Night MY2025
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!