| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 175.592 km |
| Brandstof | LPG gas |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 358 – € 377 |
| Carrosserie | Overig |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-84-DLB |
| Datum eerste toelating | 2017-01-01 |
| Datum deel 1a | 2024-02-16 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 16.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 287 kW / 390 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 5.654 cc |
| Laadvermogen | 509 kg |
| Gewicht | 2.712 kg |
| Wielbasis | 378 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.221 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 390 gram per kilometer |
BIG HORN |4WD|GRIJSKENTEKEN|LPG|INRUIL MOGELIJK|
| FORD F-150 | GMC | Grote voorraad BPM - VRIJ | Sinds 1988 dé specialist in Amerikaanse pick-ups
| Limited | Night | 3.0L Twin-Turbo I6 | High Output |
| Limited | Night | 3.0L Twin-Turbo I6 | High Output |
| Limited | Night | 3.0L Twin-Turbo I6 | High Output | BPM-VRIJ
| Limited | 3.0L Twin-Turbo I6 | High Output |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!