| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
18.957
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Wegenbelasting | € 21 – € 23 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | GZD-98-G |
| Datum eerste toelating | 2024-12-30 |
| Datum deel 1a | 2024-12-30 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 48 kW / 65 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 366 kg |
| Gewicht | 949 kg |
| Wielbasis | 242 cm |
| Lengte | 370 cm |
| Breedte | 159 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.315 kg |
| Koppel | 113 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 125 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.7 seconden |
| Actieradius | 220 km |
| Actieradius elektrisch | 220 km |
| Model van | 2024-04-00 |
| Model tot | 2025-12-00 |
Comfort Plus (Orange Pack) 27 kWh
Comfort Plus 27 kWh
Business 27 kWh Leer Camera Navigatie 1Eig
COMFORT 27 kWh
Expression 27 kWh
Extreme 27 kWh (95%SOH)
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!