-
- Aanbod
- Citroën
- ë-Spacetourer
- Citroën ë-Spacetourer
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 108.072 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 12 % |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-031-LG |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-03-02 |
| Datum deel 1a | 2022-04-15 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | BISE GREY (CY) |
| Bekleding interieur | Leder |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.081 kg |
| Gewicht | 1.869 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Koppel | 260 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Actieradius | 330 km |
| Actieradius elektrisch | 330 km |
| Model van | 2020-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
Jumpy L2 Business Feel Pack EV 50kWh 136pk
30 2.0 BlueHDI Comfort 9persoons org. NL 18.940,-incl.btw/bpm
2.0 HDiF 128 PK 8-PERS MULTISPACE
30 2.2 HDI L1H1 Comfort
1.5 BlueHDi 120 XL
1.5 BleuHDi XL
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!