| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
2.458
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Wegenbelasting | € 83 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VPT-78-G |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-06-30 |
| Datum deel 1a | 2023-06-30 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 810 kg |
| Gewicht | 2.690 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Lengte | 613 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 252 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 110 km/u |
| Actieradius | 236 km |
| Actieradius elektrisch | 236 km |
| Model van | 2021-01-00 |
| Model tot | 2022-03-00 |
L3 H2 70 kWh
(Peugeot e-Boxer) L3H2 110 kWh 420km WLTP Adapt.Cruise/ Snellader/ LED/ Carplay/ Climate/ Camera/ Omvormer/ Navi/ PDC
1.5 BLEUHDI 56KW 76PK EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ NAVIGATIE/ SCHUIFDEUR/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.6 HDI 85KW 116PK M L2H1 EURO 6 AIRCO/ IMPERIAAL/ NAVIGATIE/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.6 HDI L2 EXPORT E6 Imperiaal/ Alarm III/ Cruise/ Trekhaak/ PDC/ Airco
2.0 BleuHDI 90KW 122PK L2H1 EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ 100% DEALERONDERHOUDEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!