| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 90.807 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-12-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Gewicht | |
| Wielbasis | 278 cm |
| Lengte | 460 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
1.6 BlueHDI 75pk Euro6 Club Parkeersensoren Cruise control Airco
1.6BlueHDI Trekhaak Euro 6!
1.5 BlueHDI Control
1.6BlueHDI 75pk Club
1.5 BlueHDI Club XL | Apple Carplay | Cruise | Navi | Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!