| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 51 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 103 – € 113 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JSH-96-K |
| Datum eerste toelating | 2025-09-30 |
| Datum deel 1a | 2025-12-19 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Skai |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 230 kW / 313 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 435 kg |
| Gewicht | 2.200 kg |
| Wielbasis | 293 cm |
| Lengte | 483 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.635 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Koppel | 380 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.7 seconden |
| Actieradius | 482 km |
| Actieradius elektrisch | 482 km |
| Model van | 2025-00-00 |
Comfort 60 kWh
Design 60 kWh
Design 60 kWh
Design 60 kWh | PANORAMADAK | LEDER | KEYLESS | SOH: 95% | *2e PAASDAG OPEN!*
AWD Executive 86 kWh EXCL. BTW
Boost 45 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!