| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 154.330 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | L-955-SX |
| Datum eerste toelating | 2018-04-16 |
| Datum deel 1a | 2021-11-27 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Bruin |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.8 |
| Verbruik stad | 7.4 |
| Verbruik snelweg | 4.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 185 kW / 252 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 585 kg |
| Gewicht | 1.470 kg |
| Wielbasis | 281 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.055 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 136 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.8 seconden |
330e M Sport Edition
316i 136PK Executive|M-PAKKET|NAV|CLIMA|ORG NL|SUPER MOOI
320i M Sport | Head-Up | Stoelverwarming |
318i Business Edition M-Sport Full Led Carplay Automaat Digital Dash Camera Leder Cruise Navi
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!