| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
164.913
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-200-JG |
| Datum eerste toelating | 2021-01-19 |
| Datum deel 1a | 2021-01-19 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Leder 'dakota' magmarot geperforeerd |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 4.9 |
| Verbruik stad | 5.9 |
| Verbruik snelweg | 4.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Gewicht | 1.295 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 432 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 220 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 132 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.8 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
118i Executive | 65.200km NAP | 1e eigenaar |
118i Executive
118i Executive Edition 141PK
118i Executive Edition (STOEL/STUUR VERWARMING, CAMERA, CRUISE CONTROL ADAPTIEF, SFEERVERLICHTING, PARKEERSENSOREN)
118i M Sport | Panoramadak | Stoelverwarming |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!