| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 69.148 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 147 – € 161 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-474-TK |
| Datum eerste toelating | 2021-03-24 |
| Datum deel 1a | 2021-12-23 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Rood |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 12.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 373 kW / 507 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.996 cc |
| Laadvermogen | 715 kg |
| Gewicht | 2.245 kg |
| Wielbasis | 299 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.960 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 276 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.1 seconden |
4.0 TDI SQ8 Quattro | Panorama | Trekhaak | Bang&Olufsen | Massage | Memory | Head up Display | LED | Dealer Onderhouden
4.0 TDI Quattro V8
4.0 TDI SQ8 quattro
4.0Tfsi 507Pk | Quattro | S-Line | Spoilerpakket | Head Up Display | 360° Camera | Luchtvering | Panoramadak | 23'' WheelForce
4.0Tfsi 507Pk | Quattro | S-Line | Spoilerpakket | Head Up Display | 360° Camera | Luchtvering | Panoramadak | 23'' WheelForce
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!