| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand | 96.662 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | XL-486-B |
| Datum eerste toelating | 2015-02-05 |
| Datum deel 1a | 2019-12-03 |
| Aantal eigenaren | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart-zwart/zwart-zwart/zwart/zwart (QH) |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 9.5 |
| Verbruik stad | 13.3 |
| Verbruik snelweg | 7.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 412 kW / 560 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.993 cc |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Gewicht | 1.905 kg |
| Wielbasis | 291 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.515 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 700 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 221 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.9 seconden |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2014-00-00 |
| Model tot | 2017-00-00 |
Sportback 4.0 TFSI quattro PANO KERAMISCH B&O
Sportback 4.0 TFSI quattro
A7 Sportback 4.0 TFSI quattro
Sportback 4.0 TFSI RS7 quattro Keyvany 1000Pk! Zeer uniek!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!