-
- Aanbod
- Audi
- RS3 Sportback
- Audi RS3 Sportback
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 117.850 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 80 – € 88 |
| Carrosserie | Hatchback (5-drs) |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | FW-AUTO |
| Datum eerste toelating | 2016-04-11 |
| Datum deel 1a | 2019-08-15 |
| Aantal eigenaren | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Verbruik gemiddeld | 8.3 |
| Verbruik stad | 11.4 |
| Verbruik snelweg | 6.5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 271 kW / 368 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.480 cc |
| Laadvermogen | 525 kg |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Gewicht | 1.495 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Lengte | 434 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.020 kg |
| Aantal cilinders | 5 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 194 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.3 seconden |
| Tankinhoud | 55 liter |
| Model van | 2015-06-00 |
| Model tot | 2016-12-00 |
1.2 Hybrid 145pk Business
1.6 Plug-in Hybrid 225 Shine
2.0 High Power Hybrid
Sportback 45 TFSI e S LINE edition Competition AUTOM/PANO DAK/ADAP CRUISE/MATRIX/NAVI/CAMERA/CARPLAY/PDC V+A/LMW/STOEL VER
2.0 SkyActiv-G 165 Homura Limited
2.0 B5 250 PK Momentum Exclusive
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!