| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand |
162.721
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 4-TDK-00 |
| Datum eerste toelating | 2014-01-08 |
| Datum deel 1a | 2014-01-08 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart/jetgrijs st (s line) |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.9 |
| Verbruik stad | 7 |
| Verbruik snelweg | 5.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.798 cc |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Gewicht | 1.500 kg |
| Wielbasis | 282 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.075 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 136 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.4 seconden |
| Tankinhoud | 63 liter |
| Model van | 2011-00-00 |
| Model tot | 2017-00-00 |
Sportback 1.8 TFSI S Edition
Sportback 2.0Tdi 163Pk ultra | Sport Edition | Navigatiesysteem | Leder-Alcantara | Parkeersensoren | Xenon | 18''
Sportback 2.0 TFSI Sport S Line Autom 190 PK Half Leder Sportst Navi Clima Cruise PDC Xenon Elektrische A Klep LMV 18 ENZ
Sportback 1.4 TFSI Sport Pro Line NL Auto|Camera|NAP
Sportback 2.0 TFSI MHEV Sport S-line Edition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!