| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 123.276 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 168 – € 176 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | HXN-99-Z |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 4.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Wielbasis | 282 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 380 Nm |
| Energielabel | B |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.5 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Model van | 2021-06-00 |
| Model tot | 2022-03-00 |
1.4 TFSI Sport ProLine Spring Adv. Cruise Navi NL-auto!
Avant 1.8 TFSI S-line Aut-
Avant 1.4 TFSI Sport S-Line | Digital Cockpit | CarPlay | Camera | Navigatie |
Avant 1.4 TFSI Pro Line Aut-
Avant 35 TFSI 2.0 150PK PRO LINE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!