| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand | 70.699 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport (bestelbus) |
| BTW Marge | Marge |
| Kenteken | 58-7636 |
| Datum eerste toelating | 2014-06-05 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.287 cc |
| Laadvermogen | 1.090 kg |
| Gewicht | 2.410 kg |
| Wielbasis | 345 cm |
| Lengte | 542 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 253 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Tankinhoud | 80 liter |
2.3
2.3
Maxi Koelwagen TK V300MAX st. 230V +20C/-20C Euro 6
3.0 CNG NATURAL POWER 100KW 136PK L4H2 MAXI 3e versnelling niet goed AIRCO/ NAVIGATIE/ CAMERA/ 100% DEALERONDERHOUDEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!