-
- Aanbod
- Volkswagen
- Transporter
- Volkswagen Transporter
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 169.321 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Wielbasis | 340 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 450 Nm |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2021-02 |
| Model tot | 2024-09 |
2.0 TDI L2H1 Comfortline EURO 6
L2 H1 ABT Vol Electrisch Airco Automaat
T6.1 2.0 TDI 110pk Lang Comfortline Airco/Navi 11-2020
2.0 TDI 150PK Automaat L2 MARGE Zwart
T6.1 / 2.0 TDI 110pk L2H1 28 Comfortline / vaste prijs rijklaar € 17.950 ex btw
2.0 TDI 150pk DSG automaat L2H1 30 Comfortline / vaste prijs rijklaar € 17.950 ex btw
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!