-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan
- Volkswagen Tiguan
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
208.794
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 14-07-2027 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 65 – € 73 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | G-453-ZP |
| Datum eerste toelating | 2020-01-09 |
| Datum deel 1a | 2020-01-09 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Deep Black |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.9 |
| Verbruik stad | 6.9 |
| Verbruik snelweg | 5.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 650 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.410 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 461 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.060 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 220 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 134 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.2 seconden |
| Tankinhoud | 58 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2019-01 |
| Model tot | 2020-10 |
1.4 TSI ACT Comfortline Business
1.5 TSI DSG ACT Highline Business R R-Line Panoramadak Camera Virtual Cockpit Stoelverwarming
1.5 TSI AUT7 2X R-LINE
TSI 245PK HYBRIDE DSG ELEGANCE
1.5 TSI AUT7 3X R-LINE + NW-MODEL
1.5 TSI R-Line
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!