| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 107.192 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-66-LLZ |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L5 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-02-16 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.300 cc |
| Laadvermogen | 870 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.630 kg |
| Lengte | 700 cm |
| Breedte | 260 cm |
| Hoogte | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S11 Automaat Luchtvering Zijdeur Bakwagen Meubelbak Koffer Verkoopwagen
35S17
70C18
35C18 3.0D Bakwagen LBW Laadklep Euro 6 GVW 3500KG
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!