| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
69.778
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 175 – € 183 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | J-373-PR |
| Datum eerste toelating | 2020-10-03 |
| Datum deel 1a | 2020-10-03 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4 |
| Verbruik stad | 4.5 |
| Verbruik snelweg | 3.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Gewicht | 1.605 kg |
| Wielbasis | 285 cm |
| Lengte | 471 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.215 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 125 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.8 seconden |
| Tankinhoud | 59 liter |
| Model van | 2019-11-00 |
| Model tot | 2021-02-00 |
Touring 318i M Sport Leder l Elektrische Klep l Cruise Control
Touring 330i M-Sport HUD ACC DAB MEMORY LEDER CAMERA '16
Touring 320d High Executive
318i M Sport | Panoramadak | Stoelverwarming |
Touring 330e High Executive M-sport Pano Memory
Touring 330e xDrive Sport Line
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!