| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 132.714 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VPR-82-J |
| Datum eerste toelating | 2016-11-08 |
| Datum deel 1a | 2022-04-17 |
| Kleur | ONYX BLACK (717) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | CHARCOAL/LEAA/CHARCOAL (RA00) |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 5.2 |
| Verbruik stad | 5.8 |
| Verbruik snelweg | 4.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.969 cc |
| Laadvermogen | 696 kg |
| Gewicht | 1.874 kg |
| Wielbasis | 298 cm |
| Lengte | 495 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.570 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 136 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.2 seconden |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Model van | 2014-00-00 |
| Model tot | 2019-00-00 |
T4 RECHARGE AUT. 211PK INSCRIPTION PHEV NAVI CAMERA AIRCO LMV PDC
1.5 T3 AUT. BUSINESS-PRO+ 163PK LED CARPLAY NAVIGATIE ECC-AIRCO LMV PDC
2.0 B4 MHEV R-DESIGN 197PK AUT. NAVI CAMERA CARPLAY
2.0 B4 PLUS-DARK FACELIFT 197PK AUT. LEER MEMORY HARMAN KARDON NAVI CAMERA LMV
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!