-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan Allspace
- Volkswagen Tiguan Allspace
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 71.106 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2018-02-15 |
| Datum deel 1a | 2018-02-15 |
| Kleur | Wit metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 180 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.984 cc |
| Laadvermogen | 745 kg |
| Gewicht | 1.675 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.420 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.2 seconden |
7PERS 10X OP VOORRAAD 50/50 DEAL RENTEVRIJ FINANCIEREN
1.5 TSI Comfortline Business | DSG | TREKHAAK | STOELVERW. | PDC | CRUISE | NAVI |
1.5 TSI Comfortline Business | DSG | TREKHAAK |
1.4 TSI Highline 7p. | Trekhaak | Org NL | Digital Cockpit | CarPlay | Camera | Stoelverwarming |
1.5 TSI R-Line Pano, Muziek, 360, Trekhaak
1.5 150 PK Aut. R-Line 7p.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!