-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan
- Volkswagen Tiguan
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 26.566 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KDB-14-S |
| Datum eerste toelating | 2022-12-21 |
| Datum deel 1a | 2026-03-18 |
| Kleur | Licht grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 634 kg |
| Gewicht | 1.716 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 451 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 38 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.5 seconden |
| Tankinhoud | 58 liter |
| Model van | 2021-04-00 |
| Model tot | 2023-05-00 |
2.0 TSI 4Motion R-line
1.4 TSI ACT Comfortline Business
1.5 TSI DSG ACT Highline Business R R-Line Panoramadak Camera Virtual Cockpit Stoelverwarming
1.5 TSI R-Line
1.4 TSI eHy 3x R line PANO CAMERA NAVI APPLE CARPLAY ACC ECC
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!