-
- Aanbod
- Volkswagen
- T-Roc
- Volkswagen T-Roc
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 149.996 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 72 – € 80 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | X-688-GP |
| Datum eerste toelating | 2021-04-12 |
| Datum deel 1a | 2023-11-17 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Deep black |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 6.8 |
| Verbruik stad | 8.7 |
| Verbruik snelweg | 5.7 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.984 cc |
| Laadvermogen | 596 kg |
| Gewicht | 1.404 kg |
| Wielbasis | 260 cm |
| Lengte | 423 cm |
| Breedte | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 187 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.2 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2017-00-00 |
| Model tot | 2022-00-00 |
1.0 TSI STYLE
1.5 TSI R-Line 150pk Dealer O.H.
1.5 TSI AUT7 150PK
1.5 TSI Sport
1.5 TSI Sport Business R | STOELVERW. | PANO | CAMERA | NAVI | CRUISE | APPLE CARPLAY |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!