-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caddy
- Volkswagen Caddy
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
80.339
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VFK-91-S |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-03-06 |
| Datum deel 1a | 2020-03-06 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.8 |
| Verbruik stad | 5.7 |
| Verbruik snelweg | 4.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 755 kg |
| Gewicht | 1.443 kg |
| Wielbasis | 301 cm |
| Lengte | 488 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Hoogte | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.198 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 225 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 127 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 152 km/u |
| Tankinhoud | 55 liter |
| Model van | 2015-04-00 |
| Model tot | 2019-12-00 |
2.0 TDI Euro 6 Comfortline-
1.6 TDI
2.0 TDI L2H1 Maxi navi carplay airco
Cargo 2.0 TDI 102 PK Euro 6
TSI | 102PK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!