| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 113.013 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 74 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-06-DPP |
| Lengte/Hoogte | L3 H3 |
| Datum eerste toelating | 2018-01-19 |
| Datum deel 1a | 2018-01-19 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 6.7 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.287 cc |
| Laadvermogen | 1.005 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.495 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Lengte | 665 cm |
| Breedte | 216 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 177 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2014-00-00 |
| Model tot | 2021-00-00 |
2.2
2.2
2.3 MultiJet | Bakwagen met Laadklep | 131 PK | Cruise | Airco
2.2
2.3 MultiJet Bakwagen met laadklep | 141 PK | Euro 6 | Cruise | Camera | Airco | Navigatie
35H 2.2 MultiJet 160pk Automaat Bakwagen met laadklep en zijdeur 05-2023
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!